Naše služby

Vitajte!

Vďaka pracovným stážam môže vaša spoločnosť získať mladých a šikovných ľudí a stážista získa šancu ukázať sa. Sme projekt, ktorý spája teóriu, nadšenie a šikovnosť so svetom praxe. Zverejňujeme: Stáže (part-time, full-time), Zadania a Udalosti.

Každá ponuka prejde cez nášho copywritera, ktorý jej dodá šmrnc, aby zaujala hľadané publikum. Potom sa objaví na hlavnej stránke, bude zverejnená na našej Facebook stránke, zahrnutá do našich reklamných kampaní a poslaná ako vyžiadaná pošta na mailovú databázu uchádzačov, s ktorou disponujeme pri jednotlivých oblastiach.

 

Zverejniť stáž
45,00 € eur
  • zverejnenie na 1 mesiac
  • copywriting vašej stáže
  • rozposlanie ponuky
Zverejniť zadanie
145,00 € eur
  • zverejnenie na 1 mesiac
  • copywriting vášho zadania
  • rozposlanie ponuky
Pridať udalosť
Zadarmo
  • zverejnenie udalosti
  • preklik na vašu stránku

Ceny sú uvádzané bez DPH

Čo o nás hovoria klienti

"Spolupracujeme s Pracovnými stážami od roku 2011 a za ten čas sa u nás do dnešného dňa vystriedali traja stážisti, s ktorými sme boli veľmi spokojní. Projekt Pracovné stáže podporujeme a odporúčame aj iným spoločnostiam."

IAB Slovakia

"Pracovné stáže určite odporúčam, ak chcete osloviť cieľovku absolventov alebo juniorov. Majú viacero kanálov, ktoré sa dajú využiť a inzerát sa dostane ku všetkým, ktorých potrebujete."

Štefan Polgári, Lead Media

"Ústretový priestor na prepájanie ľudí je viac ako krátkodobá vzájomná prospešnosť. Zo študentov, ktorí nám prostredníctvom projektu pracovnestaze.sk pomáhali, sú dnes naši spoľahliví priatelia. Za to sme moc vďační."

Ivan Ježík, Voices

"Firmy majú nedostatok šikovných ľudí. Študenti majú nedostatok praxe. Oba problémy riešia Pracovné stáže. Z mojich skúseností sú stážujúci študenti šikovní a často po skončení stáže vo firme zostávajú."

Veronika Pizano

"Pracovné stáže sú pre nás bránou k motivovaným ľuďom, ktorí vedia naše úsilie podporiť. Vďaka takej zhode sa náš tím rozrástol o troch stážistov. Môže sa aj váš. Ďakujeme."

Martin Simon, Kaspian

Máte špeciálne požiadavky?

Vytvoríme pre vás ponuku na mieru, podľa vašich potrieb.