Štartujeme nové stáže 3.0

Nové stáže

Vitajte v našom novom šate!

Za posledných pár mesiacov sme si zamakali, aby Pracovné stáže vyzerali tak, ako vyzerajú dnes. Vďačíme za to mnohým zúčastneným, ako aj spoločnosti corteon s.r.o., ktorá nám programovala web. 

OD DNES SME O KÚSOK VIAC PROFI

Už dávno nie sme len študentský projekt a preto sme sa rozhodli to rozbehnúť naplno. Študentka, ktorá projekt založila už vyrástla a jej vášeň a radosť z tejto práce sa zväčšila. Tím sa nám rozrástol o pár ľudí, pribudli nám nové služby a sľubujeme, že vám budeme prinášať novinky a zaujímavosti cez pravidelné blogovanie.

WEBSTRÁNKA SI ŽIADALA NOVÝ A prehľadnejší DIZAJN

Nové technológie pribúdajú rýchlosťou svetla a preto náš starý web už nebol dostatočný vašim požiadavkám. Logo sme zmodernizovali, ale naše hodnoty ostali rovnaké :). Veríme, že odteraz bude pre vás radosťou zverejňovať nové ponuky. Stále si ale uvedujeme, že nový projekt prináša aj mnoho problémov, preto ak na nejakú chybu na našich stránkach narazíte, tak budeme radi, keď nám dáte vedieť.

ZO STRÁNKY NA PROJEKT

Stránka je super, keď má informačnú štruktúru. My vás ale chceme denno denne inšpirovať. Firma aj stážista sa môžu bezplatne a jednoducho registrovať a s radosťou užívať výhody svojho konta.

Spoločnosti majú v konte od dnes úplne všetko čo ku svojmu hľadaniu talentov potrebujú. Reakcie, vidia svoje zverejnené ponuky a rôzne ďalšie vychytávky. Stážista si zas môže do svojho konta pridávať ponuky, ktoré sa mu páčia a chce na ne reagovať neskôr. Rovnako v konte nájde svoje reakcie, aby nezabudol, čo oslovenej firme napísal. V pláne máme aj plno ďalších noviniek, ktoré vám pomôžu vo vašom profesnom živote. :)

ČO NOVÉ PRIBUDLO

Pribudli nám nové služby, o ktorých si myslíme, že by vám mohli pomôcť. Sú to zverejnenie stáže, zverejnenie zadania a pridanie udalosti. Pridať udalosť (event, konferenciu, párty alebo workshop) môže ktokoľvek a ZADARMO, aj bez registrácie. A každý kto má záujem, môže reagovať na ponuky stáží a kreatívne zadania.

 

Ostaňte s nami v spojení, pretože spoločné veľké veci nás ešte čakajú.

Vaše Pracovné Stáže.