Azet štartuje iOS Academy

Ringier Axel Springer Slovakia a.s. Žilina Full Time Deadline: 14. 05. 2017 pridať do obľúbených

Táto ponuka už nie je aktívna!

Ďalšie ponuky nájdeš v časti Všetky ponuky

 

Chceme dať priestor mladým, neskúseným talentom s potenciálom rozvoja a zo skúsenosti vieme, že excelentným programátorom sa môže stať aj samouk so správnou dávkou motivácie. Preto ponúkame 2-mesačnú pracovnú zmluvu s prechodom na full-time pozíciu pre talentovaných účastníkov, príležitosť nasať autentickú kultúru v žilinskom sídle jednotky na slovenskom online trhu a mentoring odborníkmi z Azetu a GoodRequestu patriacimi medzi tých najlepších vo svojej profesnej oblasti na Slovensku.

Požiadavky na stážistu

  • Absolvovanie sady osobnostných a odborných testov pre posúdenie predpokladov a úrovne uchádzača.
  • Prejavený aktívny záujem o mobilný vývoj.
  • Dostatočná znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka a OOP.
  • Priestor stráviť 8 týždňov v našej akadémii v Žiline.

Úlohy počas stáže

  • Absolvovanie tréningového kurzu mobilného vývoja na výbornú.
  • Práca v tímoch na testovacích a reálnych projektoch.
  • Uplatnenie tvojich súčasných programátorských vedomostí a skúseností (PHP, C/C++, Java, Python , resp. akýkoľvek programovací jazyk).

Iné

Ak sa ti naša ponuka Azet iOS akadémie zapáčila, tak neváhaj reagovať na ponuku a ozvať sa nám spolu s tvojím CV a motivačným listom. Ak máš, tak určite neváhaj pripojiť (alebo poslať link) aj na nasledovné:  
  • certifikáty z predošlých kurzov a školení
  • ukážka projektov, na ktorých si pracoval
Počet miest 10
Deadline 14. 05. 2017
Termín nástupu 06. 2017
Platená stáž

Ponúkame plat po celú dobu trvania akadémie. Po úspešnom absolvovaní ponúkame vybraným stážistom prácu v Azet alebo GoodRequest developerskom tíme ako junior iOS developer.

Táto ponuka už nie je aktívna!

Ringier Axel Springer Slovakia a.s.
Prievozská 14
82109 Bratislava
www.onas.azet.sk viac ponúk od tejto firmy

Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Drvivá väčšina online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia spoločnosti spadajú značky ako Nový Čas, jeho online verzia Čas.sk a ďalšie významné produkty ako Azet.sk a Aktuality.sk. Po spojení s Azet.sk, a. s., ktoré nastalo 1. júna 2016, sa RAS SK stal najväčším prevádzkovateľom internetového obsahu na Slovensku. RAS SK zamestnáva viac ako 800 ľudí v Bratislave a v Žiline a je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúcou integrovanou multimediálnou korporáciou v strednej a východnej Európe.

Podobné ponuky