Azet spúšťa letnú Web Academy

Ringier Axel Springer Slovakia a.s. Žilina Full Time Deadline: 14. 05. 2017 pridať do obľúbených

Táto ponuka už nie je aktívna!

Ďalšie ponuky nájdeš v časti Všetky ponuky

Chceme dať priestor mladým, neskúseným talentom s potenciálom rozvoja a zo skúsenosti vieme, že excelentným programátorom sa môže stať aj samouk so správnou dávkou motivácie. Preto ponúkame 3-mesačnú pracovnú zmluvu s prechodom na full-time pozíciu pre talentovaných účastníkov. Nepremeškajte príležitosť nasať autentickú kultúru v žilinskom sídle jednotky na slovenskom online trhu a mentoring odborníkmi patriacimi medzi tých najlepších vo svojej profesnej oblasti na Slovensku.

Požiadavky na stážistu

  • Absolvovanie sady osobnostných a odborných testov pre posúdenie predpokladov a úrovne uchádzača.
  • Možnosť účasti v akadémii počas 3 mesiacov v Žiline.

Úlohy počas stáže

  • Zdokonalenie sa v oblastiach a nástrojoch, ktoré vyžaduje moderný vývoj SW.
  • Práca v tímoch na testovacích a reálnych projektoch.
  • Uplatnenie tvojich súčasných programátorských vedomostí a skúseností (PHP, C/C++, Java, Python, resp. akýkoľvek programovací jazyk).

Iné

Ak máš záujem stať sa členom našej Azet Web Academy a pustiť sa do toho naplno, tak nám neváhaj poslať svoj Životopis a motivačný list + ukážku predošlých projektov (ak nejaké máš).  Už teraz sa tešíme na tvoju skorú reakciu! :) 
Počet miest 10
Deadline 14. 05. 2017
Termín nástupu 06. 2017
Platená stáž

Ponúkame platenú pozíciu po celú dobu trvania našej akadémie s možnosťou získania pracovnej zmluvy po úspešnom absolvovaní.

Táto ponuka už nie je aktívna!

Ringier Axel Springer Slovakia a.s.
Prievozská 14
82109 Bratislava
www.onas.azet.sk viac ponúk od tejto firmy

Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Drvivá väčšina online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia spoločnosti spadajú značky ako Nový Čas, jeho online verzia Čas.sk a ďalšie významné produkty ako Azet.sk a Aktuality.sk. Po spojení s Azet.sk, a. s., ktoré nastalo 1. júna 2016, sa RAS SK stal najväčším prevádzkovateľom internetového obsahu na Slovensku. RAS SK zamestnáva viac ako 800 ľudí v Bratislave a v Žiline a je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúcou integrovanou multimediálnou korporáciou v strednej a východnej Európe.

Podobné ponuky