Najväčšie veľtrhy práce 2015/ 2016

Pracovné stáže ťa v online svete každý deň prepájajú so spoločnosťami, ktoré hľadajú šikovných ľudí. Na Slovensku však existuje niekoľko veľtrhov práce a výstav, na ktorých sa prezentujú tisícky spoločností, s ktorými sa môžeš tvárou v tvár stretnúť, zoznámiť sa, porozprávať sa, alebo si pýtať radu či nájsť prácu. Niekedy je lepšie zažiť, ako stokrát počuť.

PRÁCA A KARIÉRA 2015

Október 2016 - Hotel Holiday Inn Trnava
Vstupné: ZADARMO

Veľtrh je určený pre ľudí, ktorí hľadajú prácu, študentom posledných ročníkov vysokých škôl, či stredných škôl. Návštevníci sa môžu zúčastniť aj viacerých sprievodných aktivít a zaujímavých prednášok zameraných na prípravu na pohovor, testovanie anglického jazyka, zažijú koučovací rozhovor, testovanie svojich komunikačných zručností. Vystavovatelia sú lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú zamestnancov v trnavskom, nitrianskom a bratislavskom kraji a okolí.

Stránka podujatia

SVET PRÁCE 2015

18. – 19. novembra 2015 - Steel aréna Košice
Vstupné: ZADARMO

Cieľom veľtrhu je pomôcť firmám, organizáciám ale najmä ľuďom. Svet Práce ponúka príležitosť stretnutí uchádzačov o zamestnanie, študentov, zamestnaných so zamestnávateľmi a inštitúciami. Čakajú vás špičkoví vystavovatelia, zaujímavý program a súťaže. Na veľtrhu môžete získať kontakty pre uplatnenie a budúcnosť a osobný rozvoj pre vlastný biznis.

Stránka podujatia

PROFESIA DAYS 2016

17. 2. – 18. februára 2016 - Incheba Expo Bratislava
Vstupné: ZADARMO

Profesia Days je prvým dvojdňovým veľtrhom práce, ktorý sa bude konať v roku 2016 vo výstavisku Incheba Expo v Bratislave. Každoročne ho organizuje spoločnosť Profesia.sk, ktorá stojí za najväčším portálom práce na Slovensku. Stretnete sa s viacerými vystavujúcimi spoločnosťami, môžete sa zúčastniť prednášok zaujímavých ľudí alebo bezplatného poradenstva či otestovania sa v rôznych zručnostiach. Profesia Days bol prvým veľtrhom, kde sme s projektom Pracovné stáže v roku 2011 vystúpili aj my na hlavnom pódiu.

Stránka podujatia

JOB EXPO 2016

Apríl 2016 - Agrokomplex Nitra
Vstupné: ZADARMO

Usporiadateľom veľtrhu práce je Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Uchádzači o zamestnanie môžu nájsť na tomto veľtrhu množstvo zamestnávateľov ponúkajúcich voľné pracovné miesta „pod jednou strechou“ a sprievodné podujatia. V roku 2014 a 015 sa podujatie konalo v dňoch 29. – 30. apríla 2014 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre. Presný termín na rok 2016 ešte nie je zverejnený.

Stránka podujatiaKategória Ako začať