3 kroky, ako získať skvelého stážistu

Môžete sa u nás ako firma bezplatne registrovať, prejsť 3 jednoduchými krokmi a o cielenie na práve vašu cieľovú skupinu sa my postaráme. Kvalita uchádzačov je viac ako kvantita. Ponuku vám do 48 hodín zverejníme a všetko si rýchlo a priamo nájdete vo vašom konte. 

 

Napríklad hľadátate niekoho na marketing, prípadne na pozíciu junior programátora, no neviete ako ho osloviť? 

Z našej vlastnej skúsenosti vieme, že medzi študentmi alebo absolventmi sa nachádza veľký počet doposiaľ neobjavených talentov. Niektorí z nich nám pomáhali v našich začiatkoch a pri tvorbe prvého prototypu našej stránky, ako aj pri vytváraní brand identity. Dodnes dávame mladým a šikovným možnosť tvoriť, pomáhať a rozvíjať naše projekty, čo sa im darí a veľmi si ich za to vážime.   

AKO SA K TAKÝMTO STÁŽISTOM MÔŽETE DOSTAŤ?

 Začnite registráciou:

  • Každá ponuka, ktorú sa rozhodnete u nás zverejniť prejde rukami nášho copywritera (niekedy aj samotného stážistu), ktorý najlepšie vie v akom jazyku treba s vašou cieľovou skupinou hovoriť.
  • Ponuku budete mať zverejnenú na obdobie 1 mesiaca a v prípade veľkého záujmu alebo zrušenia ponúkanej pozície, ju môžete kedykoľvek pozastaviť.
  • Vašu ponuku cielime len na ľudí z danej oblasti, ktorí o ňu prejavia skutočný záujem. Uprednostňujeme kvalitu uchádzačov, pred kvantitou. Nielenže tým efektívne oslovíte správnu skupinu ľudí, ale zároveň budete podporovať vašu značku cez efektívny HR branding a bez nadbytočného spamovania uchádzačov.
  • Všetky nové ponuky sú automaticky zaradené do mediálneho plánovania našich vlastných reklám.
  • Vaša ponuka je vždy zverejnená na našej Facebook stránke a poslaná ako vyžiadaná pošta e-mailovej databáze, s ktorou disponujeme podľa jednotlivých oblastí. 

 

Chcem registrovať spoločnosť  

POSTUP ZADÁVANIA PONUKY - IBA 3 KROKY

1) Vyberte si jednu z ponúkaných možností “Stáže”, alebo “Zadanie” cez Naše služby 

 

 

2) Pokiaľ ste tak neurobili, budete vyzvaní k vyplneniu fakturačných údajov. Nebojte sa! Tento krok váš ešte stále nezaväzuje k zaplateniu faktúry.

 

 

3) Stačí už len vyplniť formulár ponuky a odoslať ju na schválenie

 

Po vyplnení vám vyskočí okno, v ktorom môžete ihneď poslať ponuku na schválenie. Ak to nepotvrdíte, tak si ponuku uchováte a môžete ju dokončiť a dať odoslať neskôr. Po odoslaní ponuky na schválenie ju upraví náš copywriter a po schválení obdržíte potvrdenie o jej zverejnení. Následne vám bude nahratá faktúra do vášho konta spoločnosti (a len pre istotu zaslaná aj na váš kontaktný email).

 

 

A týmito 3 krokmi vaša práca končí a nastupuje tá naša. Ponuku vám vždy do 48 hodín zverejníme na našom webe. A potom pokračujeme ďalej zverejnením ponuky na našich sociálnych médiách, rozposlanie ponuky na overenú e-mailovú databázu v danej oblasti a ďalšie naše kroky na oslovenie vašej cieľovej skupiny. 

REAKCIE NA VAŠU PONUKU

Všetky reakcie si takto nájdete pekne zoradené vo vašom konte pod konkrétnou ponukou. 

 

 

Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere vášho najlepšieho uchádzača!

 

Chceme začať hľadať

 

Vaše PracovnéStáže.SK